Search form

Gdy w grę wchodzi wybór mebli, podłóg i ścian, długo rozważamy decyzję dotyczącą koloru

oraz stylu wnętrza. Zatem nie ma powodów, dla którego nie mielibyśmy dysponować szeroką gamą kolorów w momencie kiedy podejmujemy decyzję w wyborze grzejnika dekoracyjnego. Paleta barw firmy Vasco obejmuje wszelkie kolory, począwszy od klasycznego chromu, bieli, szarości i ciepłych ziemistych tonów, poprzez zachwycające odcienie pastelowe, a skończywszy na zdecydowanie głębokich barwach. Spójrz w nasza paletę kolorów i podziwiaj!

Klasyczne kolory

Gama stonowanych ziemistych tonów barw dostarcza poczucia spokoju i harmonii, co sprawia, że idealnie zaspokajają potrzeby osób, które wolą kiedy ich grzejniki wtapiają sie w ogólny wystrój wnętrza i są częścią architektury.

Jednak również ponadczasowa biel potrafi nadać tradycyjnemu wnętrzu interesujący wygląd. Biel, złamana biel, kremowa biel czy strukturalna biel spójnie wpasowuje się w klasyczne oraz nowoczesne wnętrza domów. Grzejniki dekoracyjne firmy Vasco dostępne są w wielu odcieniach bieli, które można dopasować do innych elementów wyposażenia wnętrza.

Kolory metaliczne – lśniące i eleganckie

JNiva inoxeżeli pragniesz nowoczesnego i niezwykle eleganckiego wyglądu twoich wnętrz, możesz zamówić grzejnik dekoracyjny Vasco w jednym z metalicznych kolorów strukturalnych. Grzejniki w kolorach metalicznych oraz kolorach wiernie odwzorowujących powierzchnię aluminium naturalnego wyglądają niesamowicie w wielu nowocześnie zaprojektowanych wnętrzach a zawarte w strukturze lakieru specjalne drobinki metaliczne podnoszą dodatkowo walory wizualne. Vasco dysponuje również w swojej ofercie grzejnikami ze stali nierdzewnej oraz grzejnikami chromowanymi.

Dla tych, którzy doceniają kolory

W zależności od modelu grzejnika, którego poszukujesz, dysponujemy szeroką gamą kolorów zawierającą żywe kolory a także odcienie pastelowe. W przypadku większości grzejników paleta barw zawiera ponadczasowe kolory klasyczne, jak również ostatnio modne kolory metaliczne. Sprawdza się to w wielu rodzajach wnętrz. Lubisz styl artystycznej bohemy? Z przyjemnością informujemy cię, że możesz wybierać pomiędzy kolorami takimi jak groszkowa zieleń lub ciemnoczerwony, które świetnie kontrastują z białymi ścianami i schludnym wystrojem. Ale bez względu na to, czy twoje wnętrze roztacza kojący spokój i ciszę, czy też odzwierciedla śmiałość i pasję pamiętaj, że znajdziesz w naszej palecie idealne kolory dla twoich grzejników.

Over deze blogpost

Bent u een professional?

Wist u dat we een speciale pagina hebben voor professionals? Wilt u hier naartoe gaan?