Search form

Vasco Flat-V-Line

Flat-V-LINE

Stijlvol en kwalitatief

Door zijn mix van eenvoud, efficiëntie en esthetiek, nog versterkt door de slimme, vaste middenaansluiting, vormt deze designpaneelradiator een harmonisch geheel in elke woon- en werkruimte. Met een speciaal ontwikkelde handdoekbeugel geschikt voor badkamer en keuken.

  • Superieure warmteafgifte
  • Vlakke voorplaat
  • Praktisch en montagevriendelijk dankzij de slimme middenaansluiting 
  • Standaard met geïntegreerd ventiel
  • Hoogwaardige afwerking in witte structuurlak
  • Montagevriendelijk dankzij zijn 8 aansluitingen, waaronder de slimme middenaansluiting

Model specificaties

ProductBreedteHoogteW75/65/20W55/45/20
FLAT V-LINE 21S40016001047531
FLAT V-LINE 21S40018001120562
FLAT V-LINE 21S40020001198598
FLAT V-LINE 21S40022001283609
FLAT V-LINE 21S50016001309664
FLAT V-LINE 21S50018001400703
FLAT V-LINE 21S50020001498748
FLAT V-LINE 21S50022001604761
FLAT V-LINE 21S60016001571796
FLAT V-LINE 21S60018001680843
FLAT V-LINE 21S60020001798898
FLAT V-LINE 21S60022001925913
FLAT V-LINE 21S70016001833929
FLAT V-LINE 21S70018001960984
FLAT V-LINE 21S700200020971047
FLAT V-LINE 21S700220022461065
FLAT V-LINE 21S800160020941062
FLAT V-LINE 21S800180022401124
FLAT V-LINE 21S800200023971197
FLAT V-LINE 21S800220025661218
FLAT V-LINE 2240016001281626
FLAT V-LINE 2240018001394668
FLAT V-LINE 2240020001509708
FLAT V-LINE 2240022001626816
FLAT V-LINE 2250016001601783
FLAT V-LINE 2250018001743836
FLAT V-LINE 2250020001886886
FLAT V-LINE 22500220020321020
FLAT V-LINE 2260016001921940
FLAT V-LINE 22600180020921003
FLAT V-LINE 22600200022631063
FLAT V-LINE 22600220024381223
FLAT V-LINE 22700160022411096
FLAT V-LINE 22700180024401170
FLAT V-LINE 22700200026401240
FLAT V-LINE 22700220028451427
FLAT V-LINE 22800160025621253
FLAT V-LINE 22800180027891337
FLAT V-LINE 22800200030181417
FLAT V-LINE 22800220032511631

Aansluitschema's

Flat-V-LINE Accessoires

Foto's

Vasco Flat-V-Line
Vasco Flat-V-Line
Vasco Flat-V-Line
Vasco Flat-V-Line

Dealer locator

Wenst u de Flat-V-LINE in het echt te bekijken? Vind hier een showroom in uw regio.