Zoekveld

Country Manager

Chris Hartenberg

chris.hartenberg@vasco.eu 

Key-accounts

Jan van de Beek

jan.vandebeek@vasco.eu

Technical sales engineer ventilatie

Reon Houtepen

reon.houtepen@vasco.eu

Commercieel technisch adviseur (projecten)

Harrie Geven

harrie.geven@brugman.eu
06/27 25 92 49
Regio: Limburg, Noord-Brabant, Zeeland

Jacco Schutteman

jacco.schutteman@brugman.eu
06/29 12 06 80
Regio: Noord Nederland, Flevopolder

Nationale accountmanagers

NOORD WEST

Niels de Nijs

Groothandel/Installateurs
niels.denijs@vasco.eu

Laura van der Niet

Retail/Showrooms
laura.vanderniet@vasco.eu
06/10 06 05 97

NOORD OOST

Arjen Willinge Prins

Groothandel/Installateurs
arjen.willingeprins@vasco.eu
06/11 23 57 47

Frans Schrotenboer

Retail/Showrooms
Teamlead Retail
frans.schrotenboer@vasco.eu
06/10 01 34 69

MIDDEN

Nikolaj Frentz

Groothandel/Installateurs
nikolaj.frentz@vasco.eu
06/51 11 99 76

Vacature

Retail/Showrooms

ZUID WEST

Ad Kok

Groothandel/Installateurs
ad.kok@brugman.eu
06/29 12 05 80

Mirelda Rapis

Retail/Showrooms
mirelda.rapis@vasco.eu
06/21 58 54 24

ZUID OOST

Vacature

Groothandel/Installateurs

Corine van den Broek

Retail/Showrooms
corine.vandenbroek@vasco.eu
06/51 40 12 56

Impact Corona-virus: Vasco Group informeert

  • Vasco Group staat voor u klaar!
  • Beschikbaarheid Vasco service-team: enkel dringende interventies.

Meer informatie

Bent u een professional?

Wist u dat we een speciale pagina hebben voor professionals? Wilt u hier naartoe gaan?