Søgefelt

FLAT-PLINT-LINE

VASCO's Flat-Plint-Line er en horisontal fodpanelradiator med frontpanel, sidepaneler og design-gitter i dekorative udførelser. Den forener fremragende varmeydelse med futuristisk teknologi og et stilfuldt look. De otte tilslutninger gør, at radiatoren kan tilsluttes overalt uanset type og længde. Den passer fint ved store vinduer på grund af sin lave højde. Det er muligt at montere Flat-Plint-Line på væggen eller gulvet.

Specifikationer

Product descriptionBreddeHøjdeW75/65/20W55/45/20
FLAT P-LINE 221000200605313
FLAT P-LINE 221200200726376
FLAT P-LINE 221400200847438
FLAT P-LINE 221600200968501
FLAT P-LINE 2218002001089563
FLAT P-LINE 2220002001210626
FLAT P-LINE 2222002001331689
FLAT P-LINE 2224002001452751
FLAT P-LINE 2226002001573841
FLAT P-LINE 2230002001815939
FLAT P-LINE 331000200866450
FLAT P-LINE 3312002001039540
FLAT P-LINE 3314002001212630
FLAT P-LINE 3316002001386720
FLAT P-LINE 3318002001559810
FLAT P-LINE 3320002001732900
FLAT P-LINE 3322002001905990
FLAT P-LINE 33240020020781080
FLAT P-LINE 33260020022521170
FLAT P-LINE 33300020025981350

Tilslutningsmuligheder

FLAT-PLINT-LINE tilbehør

Fotos

Forhandlersøgning

Find nærmeste forhandler