Zoekveld

FLAT-PLINT-LINE

De Vasco Flat-Plint-Line is een horizontale plint-paneelradiator met een decoratieve vlakke voorplaat, zijbekledingen en design lijnrooster. Deze combineert een superieure warmtevoorziening met een toekomstgerichte technologie en een stijlvolle uitstraling. Door zijn 8 aansluitingen is hij universeel aansluitbaar, ongeacht het type en de lengte. Door zijn beperkte hoogte komt hij prachtig tot zijn recht voor grote raampartijen. Flat-Plint-Line is zowel voor wand als vloermontage mogelijk.

  • Superieure warmteafgifte
  • Vlakke voorplaat
  • Praktisch en montagevriendelijk dankzij de slimme middenaansluiting 
  • Standaard met geïntegreerd ventiel
  • Hoogwaardige afwerking in witte structuurlak
  • Montagevriendelijk dankzij zijn 8 aansluitingen, waaronder de slimme middenaansluiting

Model specificaties

ProductBreedteHoogteW75/65/20W55/45/20
FLAT P-LINE 221000200605313
FLAT P-LINE 221200200726376
FLAT P-LINE 221400200847438
FLAT P-LINE 221600200968501
FLAT P-LINE 2218002001089563
FLAT P-LINE 2220002001210626
FLAT P-LINE 2222002001331689
FLAT P-LINE 2224002001452751
FLAT P-LINE 2226002001573841
FLAT P-LINE 2230002001815939
FLAT P-LINE 331000200866450
FLAT P-LINE 3312002001039540
FLAT P-LINE 3314002001212630
FLAT P-LINE 3316002001386720
FLAT P-LINE 3318002001559810
FLAT P-LINE 3320002001732900
FLAT P-LINE 3322002001905990
FLAT P-LINE 33240020020781080
FLAT P-LINE 33260020022521170
FLAT P-LINE 33300020025981350

Aansluitschema's

FLAT-PLINT-LINE Accessoires

Foto's

Dealer locator

Wenst u de FLAT-PLINT-LINE in het echt te bekijken? Vind hier een showroom in uw regio.

Bent u een professional?

Wist u dat we een speciale pagina hebben voor professionals? Wilt u hier naartoe gaan?