Zoekveld

Vasco Flat-V-Line
Vasco Flat-V-Line

Flat-V-Line

De Vasco Flat-V-Line paneelradiator is een verticale paneelradiator met vlakke voorplaat. Deze combineert een superieure warmtevoorziening met een toekomstgerichte technologie en een stijlvolle uitstraling. Door zijn mix van eenvoud, efficiëntie en esthetiek, nog versterkt door de slimme, vaste middenaansluiting, vormt deze design-paneelradiator een harmonisch geheel in elke woon-en werkruimte. Met een speciaal ontwikkelde handdoekbeugel geschikt voor badkamer en keuken. De Flat-V-Line heeft een enorme warmteafgifte tot 3251 Watt! Beschikt over 6 aansluitingen en kan aangesloten worden op de 2x3/4”(euroconus) middenaansluiting onderaan of de 18-aansluiting 2x1/2”. De bovenste aansluitingen zijn voor de plaatsing van de ontluchter. Iedere Flat-V-Line is enkel verkrijgbaar in een hoogwaardige witte structuurlak (S600).

  • Superieure warmteafgifte
  • Vlakke voorplaat
  • Praktisch en montagevriendelijk dankzij de slimme middenaansluiting 
  • Hoogwaardige afwerking in witte structuurlak
  • Montagevriendelijk dankzij zijn 4 aansluitingen, waaronder de slimme middenaansluiting
  • Bovenaansluiting niet mogelijk.

Model specificaties

ProductBreedteHoogteW75/65/20W55/45/20
FLAT V-LINE 21S40016001047531
FLAT V-LINE 21S40018001120562
FLAT V-LINE 21S40020001198598
FLAT V-LINE 21S40022001283609
FLAT V-LINE 21S50016001309664
FLAT V-LINE 21S50018001400703
FLAT V-LINE 21S50020001498748
FLAT V-LINE 21S50022001604761
FLAT V-LINE 21S60016001571796
FLAT V-LINE 21S60018001680843
FLAT V-LINE 21S60020001798898
FLAT V-LINE 21S60022001925913
FLAT V-LINE 21S70016001833929
FLAT V-LINE 21S70018001960984
FLAT V-LINE 21S700200020971047
FLAT V-LINE 21S700220022461065
FLAT V-LINE 21S800160020941062
FLAT V-LINE 21S800180022401124
FLAT V-LINE 21S800200023971197
FLAT V-LINE 21S800220025661218
FLAT V-LINE 2240016001281626
FLAT V-LINE 2240018001394668
FLAT V-LINE 2240020001509708
FLAT V-LINE 2240022001626816
FLAT V-LINE 2250016001601783
FLAT V-LINE 2250018001743836
FLAT V-LINE 2250020001886886
FLAT V-LINE 22500220020321020
FLAT V-LINE 2260016001921940
FLAT V-LINE 22600180020921003
FLAT V-LINE 22600200022631063
FLAT V-LINE 22600220024381223
FLAT V-LINE 22700160022411096
FLAT V-LINE 22700180024401170
FLAT V-LINE 22700200026401240
FLAT V-LINE 22700220028451427
FLAT V-LINE 22800160025621253
FLAT V-LINE 22800180027891337
FLAT V-LINE 22800200030181417
FLAT V-LINE 22800220032511631

Aansluitschema's

Flat-V-Line Accessoires

Foto's

Vasco Flat-V-Line
Vasco Flat-V-Line
Vasco Flat-V-Line
Vasco Flat-V-Line

Dealer locator

Wenst u de Flat-V-Line in het echt te bekijken? Vind hier een showroom in uw regio.

Bent u een professional?

Wist u dat we een speciale pagina hebben voor professionals? Wilt u hier naartoe gaan?