Zoekveld

Vasco Flat_Line

FLATLINE

Toptechnologie zorgt voor superieure warmteafgifte

Streeft u naar een oprechte, pure look zonder veel franje, dan is de Flatline met bescheiden karakter een prima keuze. Hij is buitengewoon stijlvol in zijn tijdloze eenvoud. Met zijn vlakke voorplaat en fraaie afwerking met structuurlak tilt hij uw eigentijds interieur naar een hoger niveau. De voorplaat staat in rechtstreeks contact met de waterkanalen, wat een verrassend hoog rendement oplevert.

Flatline met nieuwe zijbekleding!

Vasco streeft voortdurend naar een verdere optimalisatie van haar productassortiment en focust hierbij vooral op een combinatie van innovatie en design. Met de vertrouwde Flatline-collectie is Vasco opnieuw erin geslaagd om door een minimale aanpassing in de vormgeving een versterkt eindresultaat te bekomen. Met de nieuwe zijbekleding oogt de Flatline nu nog strakker om uw interieur een extra touch te geven.

  • Superieure warmteafgifte
  • Watervoerende vlakke voorplaat
  • Praktisch en montagevriendelijk dankzij de slimme middenaansluiting 
  • Standaard met geïntegreerd ventiel
  • Hoogwaardige afwerking in witte structuurlak
  • Montagevriendelijk dankzij zijn 8 aansluitingen, waaronder de slimme middenaansluiting

Model specificaties

ProductBreedteHoogteW75/65/20W55/45/20
FLATLINE 21S400400366188
FLATLINE 21S600400548283
FLATLINE 21S800400731377
FLATLINE 21S1000400914471
FLATLINE 21S12004001097565
FLATLINE 21S14004001280659
FLATLINE 21S16004001462753
FLATLINE 21S18004001645848
FLATLINE 21S20004001828942
FLATLINE 21S240040021941130
FLATLINE 21S400500440226
FLATLINE 21S600500661339
FLATLINE 21S800500881452
FLATLINE 21S10005001101565
FLATLINE 21S12005001321679
FLATLINE 21S14005001541792
FLATLINE 21S16005001762905
FLATLINE 21S180050019821018
FLATLINE 21S200050022021131
FLATLINE 21S400600512262
FLATLINE 21S600600768393
FLATLINE 21S8006001024524
FLATLINE 21S10006001280656
FLATLINE 21S12006001536787
FLATLINE 21S14006001792918
FLATLINE 21S160060020481049
FLATLINE 21S180060023041180
FLATLINE 21S400700581296
FLATLINE 21S600700871444
FLATLINE 21S8007001162591
FLATLINE 21S10007001452739
FLATLINE 21S12007001742887
FLATLINE 21S400900711358
FLATLINE 21S6009001067537
FLATLINE 21S8009001422715
FLATLINE 21S10009001778894
FLATLINE 21S120090021341073
FLATLINE 221000300900460
FLATLINE 2212003001080552
FLATLINE 2214003001260644
FLATLINE 2216003001440735
FLATLINE 2218003001620827
FLATLINE 2220003001800919
FLATLINE 22220030019801011
FLATLINE 22240030021601103
FLATLINE 22600400694353
FLATLINE 22800400926470
FLATLINE 2210004001157588
FLATLINE 2212004001388705
FLATLINE 2214004001620823
FLATLINE 2216004001851941
FLATLINE 22180040020831058
FLATLINE 22200040023141176
FLATLINE 22220040025451293
FLATLINE 22240040027771411
FLATLINE 22260040030081528
FLATLINE 22300040034711764
FLATLINE 22400500562285
FLATLINE 22600500842428
FLATLINE 228005001123571
FLATLINE 2210005001404713
FLATLINE 2212005001685856
FLATLINE 2214005001966999
FLATLINE 22160050022461141
FLATLINE 22180050025271284
FLATLINE 22200050028081427
FLATLINE 22220050030891569
FLATLINE 22240050033701712
FLATLINE 22260050036501855
FLATLINE 22400600657334
FLATLINE 22600600985501
FLATLINE 228006001314667
FLATLINE 2210006001642834
FLATLINE 22120060019701001
FLATLINE 22140060022991168
FLATLINE 22160060026271335
FLATLINE 22180060029561502
FLATLINE 22200060032841669
FLATLINE 22220060036121835
FLATLINE 22240060039412002
FLATLINE 22400700749380
FLATLINE 226007001123571
FLATLINE 228007001498761
FLATLINE 2210007001872951
FLATLINE 22120070022461141
FLATLINE 22140070026211332
FLATLINE 22160070029951522
FLATLINE 22180070033701712
FLATLINE 22400900925470
FLATLINE 226009001387705
FLATLINE 228009001850940
FLATLINE 22100090023121175
FLATLINE 22120090027741410
FLATLINE 22140090032371645
FLATLINE 3310003001300663
FLATLINE 3312003001560796
FLATLINE 3314003001820929
FLATLINE 33160030020801061
FLATLINE 33180030023401194
FLATLINE 33200030026001327
FLATLINE 33220030028601459
FLATLINE 33240030031201592
FLATLINE 33300030039001990
FLATLINE 338004001329678
FLATLINE 3310004001661847
FLATLINE 33120040019931017
FLATLINE 33140040023251186
FLATLINE 33160040026581356
FLATLINE 33180040029901525
FLATLINE 33200040033221695
FLATLINE 33220040036541864
FLATLINE 33240040039862034
FLATLINE 33300040049832542
FLATLINE 336005001202613
FLATLINE 338005001602817
FLATLINE 33100050020031022
FLATLINE 33120050024041226
FLATLINE 33140050028041431
FLATLINE 33160050032051635
FLATLINE 33180050036051839
FLATLINE 33200050040062044
FLATLINE 33220050044072248
FLATLINE 33240050048072452
FLATLINE 336006001396712
FLATLINE 338006001862950
FLATLINE 33100060023271187
FLATLINE 33120060027921424
FLATLINE 33140060032581662
FLATLINE 33160060037231899
FLATLINE 33180060041892136
FLATLINE 33200060046542374
FLATLINE 336007001582807
FLATLINE 3380070021101076
FLATLINE 33100070026371345
FLATLINE 33120070031641614
FLATLINE 33140070036921883
FLATLINE 334009001286656
FLATLINE 336009001930984
FLATLINE 3380090025731312
FLATLINE 33100090032161640
FLATLINE 33120090038591968
FLATLINE 33140090045022296
FLATLINE 33160090051462624

Aansluitschema's

FLATLINE Accessoires

Foto's

Vasco Flat_Line

Dealer locator

Wenst u de FLATLINE in het echt te bekijken? Vind hier een showroom in uw regio.

Bent u een professional?

Wist u dat we een speciale pagina hebben voor professionals? Wilt u hier naartoe gaan?