Search form

FLATLINE

Toptechnologie zorgt voor superieure warmteafgifte

Streeft u naar een oprechte, pure look zonder veel franje, dan is de Flatline met bescheiden karakter een prima keuze. Hij is buitengewoon stijlvol in zijn tijdloze eenvoud. Met zijn vlakke voorplaat en fraaie afwerking met structuurlak tilt hij uw eigentijds interieur naar een hoger niveau. De voorplaat staat in rechtstreeks contact met de waterkanalen, wat een verrassend hoog rendement oplevert.

Flatline met nieuwe zijbekleding!

Vasco streeft voortdurend naar een verdere optimalisatie van haar productassortiment en focust hierbij vooral op een combinatie van innovatie en design. Met de vertrouwde Flatline-collectie is Vasco opnieuw erin geslaagd om door een minimale aanpassing in de vormgeving een versterkt eindresultaat te bekomen. Met de nieuwe zijbekleding oogt de Flatline nu nog strakker om uw interieur een extra touch te geven.

  • Superieure warmteafgifte
  • Watervoerende vlakke voorplaat
  • Praktisch en montagevriendelijk dankzij de slimme middenaansluiting 
  • Standaard met geïntegreerd ventiel
  • Hoogwaardige afwerking in witte structuurlak
  • Montagevriendelijk dankzij zijn 8 aansluitingen, waaronder de slimme middenaansluiting

Model specificaties

ProductBreedteHoogteW75/65/20W55/45/20
FLATLINE T21S400400366190
FLATLINE T21S600400548285
FLATLINE T21S800400731380
FLATLINE T21S1000400914475
FLATLINE T21S12004001097570
FLATLINE T21S14004001280665
FLATLINE T21S16004001462761
FLATLINE T21S18004001645856
FLATLINE T21S20004001828951
FLATLINE T21S240040021941141
FLATLINE T21S400500440228
FLATLINE T21S600500661342
FLATLINE T21S800500881456
FLATLINE T21S10005001101570
FLATLINE T21S12005001321684
FLATLINE T21S14005001541797
FLATLINE T21S16005001762911
FLATLINE T21S180050019821025
FLATLINE T21S200050022021139
FLATLINE T21S400600512264
FLATLINE T21S600600768395
FLATLINE T21S8006001024527
FLATLINE T21S10006001280659
FLATLINE T21S12006001536791
FLATLINE T21S14006001792922
FLATLINE T21S160060020481054
FLATLINE T21S180060023041186
FLATLINE T21S400700581297
FLATLINE T21S600700871446
FLATLINE T21S8007001162595
FLATLINE T21S10007001452744
FLATLINE T21S12007001742892
FLATLINE T21S400900711361
FLATLINE T21S6009001067541
FLATLINE T21S8009001422721
FLATLINE T21S10009001778901
FLATLINE T21S120090021341082
FLATLINE T221000300900463
FLATLINE T2212003001080556
FLATLINE T2214003001260649
FLATLINE T2216003001440741
FLATLINE T2218003001620834
FLATLINE T2220003001800927
FLATLINE T22220030019801019
FLATLINE T22240030021601112
FLATLINE T22600400694356
FLATLINE T22800400926474
FLATLINE T2210004001157593
FLATLINE T2212004001388711
FLATLINE T2214004001620830
FLATLINE T2216004001851948
FLATLINE T22180040020831067
FLATLINE T22200040023141185
FLATLINE T22220040025451304
FLATLINE T22240040027771422
FLATLINE T22260040030081541
FLATLINE T22300040034711778
FLATLINE T22400500562288
FLATLINE T22600500842431
FLATLINE T228005001123575
FLATLINE T2210005001404719
FLATLINE T2212005001685863
FLATLINE T22140050019661007
FLATLINE T22160050022461150
FLATLINE T22180050025271294
FLATLINE T22200050028081438
FLATLINE T22220050030891582
FLATLINE T22240050033701726
FLATLINE T22260050036501869
FLATLINE T22400600657336
FLATLINE T22600600985505
FLATLINE T228006001314673
FLATLINE T2210006001642841
FLATLINE T22120060019701009
FLATLINE T22140060022991177
FLATLINE T22160060026271345
FLATLINE T22180060029561514
FLATLINE T22200060032841682
FLATLINE T22220060036121850
FLATLINE T22240060039412018
FLATLINE T22400700749383
FLATLINE T226007001123575
FLATLINE T228007001498767
FLATLINE T2210007001872959
FLATLINE T22120070022461150
FLATLINE T22140070026211342
FLATLINE T22160070029951534
FLATLINE T22180070033701726
FLATLINE T22400900925474
FLATLINE T226009001387710
FLATLINE T228009001850947
FLATLINE T22100090023121184
FLATLINE T22120090027741421
FLATLINE T22140090032371658
FLATLINE T3310003001300669
FLATLINE T3312003001560803
FLATLINE T3314003001820937
FLATLINE T33160030020801071
FLATLINE T33180030023401205
FLATLINE T33200030026001338
FLATLINE T33220030028601472
FLATLINE T33240030031201606
FLATLINE T33300030039002008
FLATLINE T338004001329684
FLATLINE T3310004001661855
FLATLINE T33120040019931026
FLATLINE T33140040023251197
FLATLINE T33160040026581368
FLATLINE T33180040029901539
FLATLINE T33200040033221710
FLATLINE T33220040036541881
FLATLINE T33240040039862052
FLATLINE T33300040049832565
FLATLINE T336005001202619
FLATLINE T338005001602825
FLATLINE T33100050020031031
FLATLINE T33120050024041237
FLATLINE T33140050028041443
FLATLINE T33160050032051650
FLATLINE T33180050036051856
FLATLINE T33200050040062062
FLATLINE T33220050044072268
FLATLINE T33240050048072475
FLATLINE T336006001396719
FLATLINE T338006001862958
FLATLINE T33100060023271198
FLATLINE T33120060027921437
FLATLINE T33140060032581677
FLATLINE T33160060037231917
FLATLINE T33180060041892156
FLATLINE T33200060046542396
FLATLINE T336007001582814
FLATLINE T3380070021101086
FLATLINE T33100070026371357
FLATLINE T33120070031641629
FLATLINE T33140070036921900
FLATLINE T334009001286662
FLATLINE T336009001930993
FLATLINE T3380090025731324
FLATLINE T33100090032161655
FLATLINE T33120090038591987
FLATLINE T33140090045022318
FLATLINE T33160090051462649

Aansluitschema's

FLATLINE Accessoires

Koop je FLATLINE accessoires online!

Accessoire shop

Foto's

Bent u een professional?

Wist u dat we een speciale pagina hebben voor professionals? Wilt u hier naartoe gaan?